Výroba webových stránek - Tomáš Bada

Tvorba www stránek

Tvorba www stránek

Uživatelsky příjemný, použitelný a moderní design stránek. Stránky vytvářím podle nejnovějších standardů HTML5 a CSS3, které umožňují používat vizuálně atraktivní prvky na stránkách bez negativního dopadu na SEO.

Tvorba e-shopů

Tvorba e-shopů

Vyrobím Vám moderní internetový obchod (e-shop), nastavím veškeré požadované parametry zboží a plateb a naučím Vás jej spravovat.

PPC Kampaně

PPC Kampaně

Vytvořím Vám na míru PPC kampaň, která bude cíleně a efektivně propagovat Vaše zboží či služby.

Analýza návštěvníků

Analýza návštěvníků

Pro rozhodování o obchodní strategii je velmi důležité znát svého návštěvníka – věk, pohlaví, zájmy, jaké stránky a soubory jej na webu nejvíce zajímají, odkud přišel, jak dlouhou dobu na stránkách strávil, apod.

Optimalizace pro mobily

Optimalizace pro mobily

Podíl mobilních zařízení na návštěvnosti webových stránek se v současnosti se pohybuje kolem 30% a jejich podíl neustále roste. Na to je důležité být připraven – stejně tak, jako jsou připraveny stránky, které si právě prohlížíte.

SEO & Strategie

SEO & Strategie

Poradím Vám s vhodnou strategií podle oboru, v jakém podnikáte – kdy, kde a jak použít nástroje internetového marketingu – e-mail marketing, PPC, SEO, sociální sítě, atd.

Sociální marketing

Sociální marketing

Ve většině případů je vhodné mít zároveň zřízený firemní profil na sociálních sítích a propagovat zboží či služby i tam – v našem případě facebooku, který je mezi českou populací rozšířený nejvíce.

Správa a aktualizace

Správa a aktualizace

Pro větší komfort Vám nabízím správu a aktualizaci Vašich webových stránek, která zahrnuje pravidelnou údržbu, zálohování dat, monitoring dostupnosti stránek 24hod/7dní v týdnu, návrhy na další rozvoj stránek, apod.

Tvorba webových stránek za rozumnou cenu

Podívejte se na mé poslední projekty. Pro Vaše dotazy jsem Vám rád k dispozici. Kromě tvorby webových stránek se zabývám se i grafikou (vytváření log, grafik, tisků, vizitek, apod.).

Blog