Výroba (nejen) webových stránek.

Vyrobím Vám moderní, responzivní webové stránky za rozumnou cenu. Po dokončení stránek nebo e-shopu Vám pomohu s jejich efektivní propagací.

Kromě toho Vám mohu vytvořit logo firmy, nebo zajistit další grafické práce.

6

Výroba webů již pomohla mnoha společnostem napříč obory

Ať už je to výroba webových stránek, které plní účel, pro který byly vytvořeny, tvorbu reklamních kampaní online, nebo firemní identity…

Webů
0 +

Webových prezentací – od jednostránkových webů přes komplexní projekty až po e-shopy.

Kampaní
0 +

Realizovaných reklamních kampaní od neziskových projektů, brandových až po kampaně na produkty a služby.

01

Individuální přístup

U každého zákazníka zohledňuji jeho individuální potřeby a cíle a podle toho navrhuji nejlepší webové řešení.

02

Přesně na cíl

Webové stránky, PPC kampaně  a jiné formy propagace navrhuji přesně na míru cílům každého zákazníka.

03

Responzivní web

Vzhledem k rostoucímu podílu smartphonů v populaci vytvářím výhradně responzivní webové stránky.

. . .

a mnoho dalšího

s využitím svých dlouholetých znalostí tvorby webových stránek, SEO, online propagace a PPC kampaní

Komplexní služby v oblasti Vaší internetové prezentace

Pokrývám celou škálu činností, související s Vaší prezentací na internetu – ať už firemní nebo produktové prezentace, e-shopu, nebo profilech na sociálních sítích. Pro různé účely se hodí zpravidla individuální skladby nástrojů a prostředků pro to, abyste byli ve své činnosti úspěšní.

Podívejte se také na vektorova-grafika.cz.

Licence & Certifikáty

Uživatelsky příjemný, použitelný a moderní design stránek. Stránky vytvářím podle nejnovějších standardů HTML5 a CSS3, které umožňují používat vizuálně atraktivní prvky na stránkách bez negativního dopadu na SEO.

Vytvořím Vám moderní internetový obchod (e-shop), nastavím veškeré požadované parametry u zboží, plateb a možností doručení a naučím Vás jej spravovat.

Při rozhodování o obchodní a reklamní strategii je velmi důležité znát svého návštěvníka/zákazníka – věk, pohlaví, zájmy, jaké stránky a soubory jej na webu nejvíce zajímají, odkud přišel, jak dlouhou dobu na stránkách strávil, apod.

Podíl návštěv z mobilních zařízení u webových stránek v současnosti nezřídka převyšuje podíl návštěv z notebooků a desktopů. Na to je důležité být připraven – stejně tak, jako jsou připraveny stránky, které si právě prohlížíte. A proto jsou veškeré stránky, které pro Vás udělám vytvářeny v tzv. responzivním designu.

Stránky, které Vám vytvořím, budou mít základní SEO optimalizaci na vybraná klíčová slova a fráze. Mohu Vám také optimalizovat Vaše již hotové stránky. Poradím Vám s vhodnou strategií podle oboru, v jakém podnikáte – kdy, kde, jaké a jak použít nástroje internetového marketingu – e-mail marketing, PPC, SEO, sociální sítě, atd.

Ve většině případů je vhodné mít zároveň zřízený firemní profil na sociálních sítích a propagovat zboží či služby a komunikovat se zákazníky i tam – nejrozšířenější v našem případě je facebook, který je mezi českou populací rozšířený nejvíce, jsou zde ale i jiné platformy. Komunikace na sociáních sítích má svá specifika, která je třeba při zakládání profilů zohlednit.

Pro větší komfort Vám nabízím správu a aktualizaci Vašich webových stránek, která zahrnuje pravidelnou údržbu, zálohování dat, monitoring dostupnosti stránek 24hod/7dní v týdnu, návrhy na další rozvoj stránek, apod.

Blog

Na tomto místě budu, vzhledem k časovému vytížení v nepravidelných intervalech, publikovat články o tom, co by Vás mohlo zajímat předtím, než se pustíte do vytváření nových stránek.

Přitáhněte více návštěvníků: Jak funguje SEO a jak optimalizovat svou webovou stránku

Přitáhněte více návštěvníků: Jak funguje SEO a jak optimalizovat svou webovou…

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je důležitým prvkem každého úspěšného online podnikání. Pokud máte webovou stránku, chcete, aby…

6 nejdůležitějších oblastí v online marketingu u malých a středních firem v roce 2022

6 nejdůležitějších oblastí v online marketingu u malých a středních firem…

Online marketing v roce 2022 Jedním z největších trendů, které pozorujeme v online marketingu malých a středních firem,…

8 trendů webdesignu  v roce 2022 a výhled na rok 2023

8 trendů webdesignu v roce 2022 a výhled na rok 2023

V roce 2022 pokračoval důraz na uživatelský zážitek (UX – User Experience) a vytváření webových stránek, které nejenže…

7 znaků profesionálního webu

7 znaků profesionálního webu

Vytváříte-li web pro své podnikání či obchod, budete se vašim náštěvníkům snažit předvést v co nejlepším světle.…